Весільна сукня від Anabel ‒ забезпечте казку в такий важливий день вашого життя

Весільне плаття є головною прикрасою нареченої в весільний день. Саме тому до вибору даного наряду слід поставитися максимально відповідально. Адже образ нареченої буде відображений на фотографіях і відео не один десяток разів.

Підбір весільного плаття – дуже складний процес. Недарма в західних країнах є жарт, в якій словосполучення wedding dress замінюється на wedding stress. Нареченій слід врахувати величезну кількість чинників, щоб підібрати для свого свята любові ідеальний наряд.

Різновид весільних суконь

Плаття на весілля, ціни на які залежать від цілого ряду чинників, діляться на кілька основних фасонів. З кожним з них слід ретельно ознайомитися і співвіднести з власною фігурою, щоб підкреслити її гідності і прикрити або нівелювати недоліки.

До основних фасонів весільних суконь слід віднести:

 • пишний фасон;
 • плаття А-силуету або «Принцеса»;
 • «Рибка» або «Русалка»;
 • прямий фасон або «Футляр»;
 • грецький фасон або Ампір;
 • короткий фасон.

Пишний фасон весільної сукні

Форма пишного весільного плаття полягає в наявності корсетного ліфта у верхній частині наряду і пишної спідниці в нижній. При цьому вся пишність досягається декількома основними способами:

 • многослойностью тканин;
 • за допомогою кріноліну;
 • спідниця на декількох кільцях.

Подібний фасон вбрання підійде худеньким нареченим з прямокутною фігурою. Пишність спідниці додасть рельєфності жіночій фігурі, що безсумнівно зробить її більш привабливою.

Весільна сукня А-силуету

Як зрозуміло з назви, даний різновид наряду відрізняється вузьким верхом і м’яким розширенням спідниці внизу. За гладкість спідниці відповідає крінолін або кільцева конструкція. Рідше використовуються багатошарові тканини.

Футболка фасону «Принцеса» стане ідеальним варіантом для жінок з фігурою «Груша» (трикутник), які відрізняються широкими стегнами і вузькими плечима.

Весільна сукня «Рибка»

На відміну від попередніх варіантів весільну сукню фасону «Рибка» практично повністю є облягає. Невелике розширення спостерігається на висоті колін, через що низ сукні нагадує риб’ячий хвіст.

Подібне весільну сукню є кращим вибором для фігури «перевернутий трикутник».

Пряма весільна сукня

Напевно, один з найбільш лаконічних і елегантних варіантів весільних суконь. Наряд практично повністю облягає фігуру, підкреслюючи її гідності. Додатковими прикрашають елементами може стати драпірування спідниці. Також вона може відрізнятися наявністю розрізів, які зроблять рух в наряді більш комфортними.

Цей наряд стане ідеальним рішенням для власниць фігури «Пісочний годинник».

Весільна сукня грецького фасону

Головною відмінністю цього сукні є завищена талія і невеликий поясок під грудьми, який є відмінним елементом, щоб додатково її підкреслити. Таке плаття зазвичай коштує недорого, але виглядає стильно.

Це дуже ніжний і витончений образ, який ідеально підійде жінкам з фігурою «коло».

Дивитися різні фасони весільного плаття.

Як обрати весільну сукню?

Безумовно, знання про всіх фасонах і типах фігури є ключовим при підборі прекрасного сукні на весілля. Однак ви зможете полегшити собі вибір, якщо будете дотримуватися таких рекомендацій:

 • відпочиньте перед приміркою;
 • візьміть з собою людей, думку яких ви довіряєте;
 • прислухайтеся радам від професіоналів;
 • заздалегідь пропишіть бюджет на плаття, щоб правильно розрахувати вартість.

Придбати весільний наряд в Києві ви завжди можете на нашому сайті. В інтернет-магазині Anabel із задоволенням підберуть для вас саме ту модель, з якої ви обов’язково будете почувати себе, як в казці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://raskrutka-saytov.ua/