Весільна сукня для вагітних: основні критерії вибору

Бути найкрасивішою і неповторною хоче кожна наречена. Бажань стає трохи більше, коли вона знаходиться в «цікавому положенні». Щоб відчувати себе найкрасивішою нареченою, навіть незважаючи на симпатично випирає животик, візьміть собі на замітку кілька корисних порад щодо вибору весільного вбрання, і ви без зусиль зможете підібрати собі правильне сукню, взуття та аксесуари.

У такій ситуації одним з головних критеріїв вибору сукні весільного – комфорт і зручність. Допустити, щоб у такий відповідальний день майбутній мамі було некомфортно, просто неможливо.

Важливим є і те, з якої тканини зшита плаття. Саме тканину, а не фасон може підкреслити або навпаки – приховати такий стан, в залежності від вашого бажання. Фланелет – матеріал, найбільш підходящий для весільного наряду для вагітної. Ця тканина абсолютно не обмежує рухів. Сукня з фланелета завжди красиво лежить, прийде образу особливої пікантності.

Якщо ви хочете купити весільну сукню в Києві або іншому місті ще задовго до призначеної дати весілля, вам слід враховувати, що до того знаменного дня ви трошки змінитеся в формах. Краще, звичайно, відкласти примірку і купівлю наряду, відповідно, ближче до дати торжества, так як при виборі слід враховувати ширину своєї нової «талії», величину нових форм, а також інші параметри. Як правило, в хороших весільних салонах досвідчені консультанти, зможуть підібрати недороге весільне плаття таким чином, що воно буде сидіти на нареченій просто ідеально.

Фасон весільного плаття, природно, більшою мірою залежить від ваших уподобань. Що стосується тканини, то вона повинна бути натуральною, щоб забезпечити максимальну вентиляцію і мінімізувати ризик виникнення неприємних відчуттів.

Що стосується довжини, то, незалежно від терміну вагітності, краще вибирати плаття довгі, в підлогу. Навіть якщо вам дуже подобається політиці середньої довжини, у вас буде можливість вибрати такий фасон коктейльної або вечірньої сукні. А виглядати королевою на власному весіллі допоможе тільки плаття в підлогу.

Не варто озиратися на останні тенденції моди і при виборі прикрас. Положення зобов’язує бути скромнішим в цей день, а не виблискувати масивними каменями-діамантами. Підбирайте тільки ті аксесуари, в яких ви будете почувати себе впевнено і комфортно.

Ще один момент – туфлі чи босоніжки на стійкому і низьких підборах. Навіть якщо до свого положення ви могли хизуватися на високій шпильці цілий день, ні трішки не втомлюючись, то не забувайте, що в «цікавому положенні» вам може бути нелегко навіть постояти на високих підборах, не кажучи вже про те, щоб танцювати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://raskrutka-saytov.ua/