Весільна сукня у грецькому стилі та її основні відмінності, особливості

Останнім часом грецький стиль в створенні весільних суконь стає все більш популярним рішенням, яке характеризується лаконічністю і привабливістю. Можна вибрати весільну сукню в грецькому стилі, адаптоване під сучасні модні тенденції. Це цікавий фасон, який одночасно елегантний і стриманий. Якщо правильно вибрати модель, можна зробити на всіх гостей виключне враження.

Характерні особливості

Таке плаття відрізняється завищеною талією, довжиною практично в підлогу. Серед основних особливостей грецького сукні можна відзначити:

  • Спідниця в даному випадку може мати шлейф або розріз, але не буває пишною.
  • Мінімальна кількість декоративних елементів, простота крою.
  • Рідко разом з нарядом використовується фата, різноманітні аплікації і камені.
  • Можна повісити на талію бант або витончений пояс. Верх в більшості випадків відкритого типу. Популярним форматом вважається наявність асиметричного перехоплення на одному плечі.

На самому початку в грецькому стилі не використовувалися рукава, але багато дизайнерів останнім часом стали їх активно додавати, пробувати різноманітні експерименти з цікавими формами, серед яких асиметричні, ліхтарики і т.д.

Найголовнішою відмінністю можна назвати природність в поєднанні з простотою. Можна створити класний образ навіть без каблуків і химерною зачіски. Це ідеальний варіант для дівчат, які цінують елегантність.

Вибір по типу фігури

Універсальність грецького сукні вважається його головною перевагою. Практично будь-яка дівчина за допомогою такого фасону зможе отримати максимум переваг. Але є кілька особливо вдалих варіантів для сучасних дівчат. Якщо дама знаходиться в положенні або володіє типом фігури “яблуко”, це буде просто ідеальне рішення, тому що можна приховати животик за допомогою вільної спідниці і завищеною талії. Є кілька простих секретів, які допоможуть отримати відмінний результат від використання:

  • Наявність різних типів рукавів дає можливість приховати повноту рук.
  • Для дівчат, у яких тип фігури “пісочний годинник”, краще віддати перевагу не дуже широкому крою. Проблемні ділянки в районі стегон можна приховати за допомогою спідниці з кльошем.
  • Непоганим рішенням стає багатошарова і тонка тканина. Якщо у дівчини пишні груди, краще відмовитися від акценту на зоні декольте.
  • Оптимальним рішенням стає перехоплення на одне плече або виріз квадратної форми.

При грамотному підході грецьке плаття дозволить створити дивовижний образ нареченої.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://raskrutka-saytov.ua/